Фахівці групи «Прозорість і підзвітність» проаналізують капремонт підвального приміщення під найпростіше укриття в одній із лікарень Миргорода

Дата: 13.02.2024 16:30

Фото без опису

Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує реагувати на публікації в медіа щодо проведення закупівель на Полтавщині.

«На розгляд фахівців винесли питання капремонту підвального приміщення інфекційного відділення під найпростіше укриття в одній із лікарень Миргорода. У публікації звертали увагу на недостатній статутний капітал компанії-підрядника і широкий спектр діяльності як можливі ризики», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

За його, словами члени групи «Прозорість і підзвітність» приділять більше уваги ситуації, детальніше вивчать документи. Аудитори й податківці до наступного засідання проведуть аналіз закупівлі, поліція перевірить компанію-переможця.

«Разом із громадами продовжуємо слідкувати, щоб кошти з місцевих бюджетів використовували ефективно і відкрито», – додав Філіп Пронін.