Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

ДСНС України інформує

Дата: 12.02.2024 11:50
Кількість переглядів: 232

Фото без опису

Лубенське районне управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області інформує, що відповідно до частини 2 ст. 57 Кодексу Цивільного захисту України, початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) (далі- об’єкти нерухомості) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі - декларація), реєстрація якої здійснюється на безоплатній основі. Початок роботи новоутворених підприємств або початок використання об'єктів нерухомості без наявності зареєстрованої декларації, для яких подання такої декларації є обов'язковим, передбачає адміністративну відповідальність згідно ст. 175-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 150 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - для суб’єктів підприємницької діяльності (від 2550 грн. до 3400 грн.).
Порядок подання і реєстрації декларації затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року №440 (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ №311 від 20.05.2015 та №80 від 14.02.2018).
Декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта (об’єктів) нерухомості до адміністратора центру надання адміністративних послуг або ДСНС (дозвільного органу), або через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://poslugy.gov.ua/), зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (https://e-services.dsns.gov.ua/). Суб’єкт господарювання з високим ступенем прийнятного ризику разом з декларацією подає позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану об'єкта нерухомості. Оцінка протипожежного стану проводиться суб’єктом господарювання, який одержав відповідну ліцензію.
Одночасно звертаємо увагу, що надання суб'єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства передбачає адміністративну відповідальність згідно ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь