Рідні загиблих військових отримали державні відзнаки. Посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагородили Запорізького Віктора Васильовича та Німця Михайла Михайловича

Дата: 06.02.2024 15:30

6 лютого, Олександр Василенко спільно з начальником Третього відділу Лубенського РТЦК та СП підполковником Станіславом Левенком вручили орден «За мужність» III ступеня (посмертно): матері загиблого військовослужбовця – Запорізького Віктора Васильовича, який 31 жовтня 2022 року загинув у с. Курдюмівка Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу та матері загиблого військовослужбовця – Німця Михайла Михайловича, який загинув 8 листопада 2022 року під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій області.

Героїв відзначено державними нагородами України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку відповідно до указів Президента України «Про відзначення державними нагородами України» від 12 вересня 2023 року №578 та від 12 жовтня 2023 року №687.

Вічна памʼять, слава та честь полеглим Захисникам України!