Сьогодні Чорнухинська громада попрощалася із загиблим захисником України Величком Олександром Миколайовичем

Дата: 09.01.2024 17:01

Чорнухинська громада понесла ще одну болісну втрату – 18 квітня 2023 року підрозділ старшого лейтенанта Величка Олександра Миколайовича під час виконання бойового завдання у м. Вугледар Донецької області потрапив під авіаудар літака противника. З того часу до 4 січня 2024 року мав статус зниклого безвісти за особливих обставин. Нещодавно результатами експертизи ДНК вдалося встановити особу старшого лейтенанта Величка Олександра Миколайовича.

Від імені виконавчого комітету, депутатів Чорнухинської селищної ради, від усієї громади висловлюємо співчуття родині та друзям полеглого захисника.

Земля йому пухом…

Вічна пам’ять герою!