Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Закупівля м'яса (потреба 2024 року)

Дата: 13.12.2023 17:43
Кількість переглядів: 54

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник), вул. Центральна, 30, смт Чорнухи, Полтавська область, 37100, код ЄДРПОУ: 43139284

 

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

 

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

свинина м'якиш охолоджений без кістки і без сала(15113000-3 – Свинина), філе куряче охолоджене(15112130-6 – Курятина)

 

код ДК 021:2015:  15110000-2 - М’ясо

 

Відкриті торги


UA-2023-12-12-008741-a

 

 

1153653.00 грн. (один мільйон сто п’ятдесят три тисячі шістсот п’ятдесят три гривні нуль копійок)(з ПДВ)

Свинина м’якиш охолоджений без кістки і без сала:

Оцінка якостім’ясо свинини – нежирні (менше 15 грамів жиру на 100 грамів м’яса) частини тушки - повинно бути вітчизняного виробника, в великих шматках, без кісток і сала, виготовлене згідно ДСТУ 4590:2006, системи НАССР. Має відповідати органолептичним показникам для даного виду товару. М'ясо повинно мати характерний запах доброякісного м’яса, без стороннього затхлого та гнилісного запаху.

Зовнішній вигляд: поверхня чиста, незавітрена, без ослизнювання.

Колір: від рожевого до червоного.

Обов’язкова наявність маркування, якісного посвідчення з вказанням нормативного документа, згідно якого виготовлений продукт, ДСТУ,дати виготовлення, пакування, умов зберігання.

Кожна партія товару поставляється  з документами, що підтверджують їх якість та безпеку (посвідчення / декларація виробника про якість, санітарно-гігієнічні висновки, ветеринарна довідка (ветеринарне свідоцтво)  тощо).

Транспортування товар поставляється з дотриманням гігієнічних вимог в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, забезпечує збереження його споживчих властивостей, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання.

Транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах згідно з правилами перевезення вантажів, що швидко псуються, чинних на даному виді транспорту.

Охолоджене або свіже м’ясо свинини зберігається в холодильниках та транспортується за температури не нижче ніж -1 0С і не вище ніж 6 0С (в залежності від пакування м’яса).

Транспортні засоби та/або контейнери, ящики що використовуються для перевезення мають відповідати вимогам статей 25, 44 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Постачання товару – здійснюється Постачальником партіями по заявкам Замовника.

Вартість пакування, маркування, транспортування та розвантаження Товару  включається в цінову пропозицію.

Філе куряче охолоджене:

Оцінка якості – згідно з ДСТУ 3143:2013 «М’ясо птиці» системи НАССР.

Зовнішній вигляд: добре знекровлені з чистою поверхнею, без згустків крові, залишків кишечника та репродуктивних органів усередині.

Ступінь зняття оперення: оперення повністю видалено (дозволено одиничні пеньки чи колодки).

Консистенція охолодженого м’яса: м’язи щільні, пружні. Якщо натиснути пальцем, ямка, що утворилася, швидко вирівнюється.

Колір м’язової тканини: від блідо-рожевого до рожевого.

Колір шкіри: блідо-жовтий з рожевим відтінком або без нього.

Колір підшкірного жиру: блідо-жовтий або жовтий.

Запах: властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів

Обов’язкова наявність маркування, якісного посвідчення з вказанням нормативного документа, згідно якого виготовлений продукт ДСТУ, дати виготовлення, пакування, умов зберігання.

Охолоджене м'ясо птиці можна постачати в контейнерах з льодом (замороженою водою) або сухим льодом (СО2), у цьому разі сухий лід не повинен бути в безпосередньому контакті з продуктом.

Забороняється постачання підмороженого та/або замороженого м’яса птиці.

В охолодженому м’ясі птиці не може бути ознак заморожування та розморожування.

Вміст токсичних елементів, афлоксацину В1, гормональних препаратів, антибіотиків та пестицидів у м’ясі птиці не повинен перевищувати рівнів, передбачених Переліком [3] та МТБ №5061 [5] і також встановлених ДСанПіН 8.8.1.2.3.4-000.

Вміст радіонуклідів у м’ясі птиці не повинен перевищувати допустимих рівнів, встановлених ГН 6.6.1.1-130 [6].

Вимоги до сировини: для виробництва м’яса птиці використовують сільськогосподарську птицю, яка відповідає вимогам ДСТУ 3136 «Птиця сільськогосподарська для забою».

Строк зберігання: для патраних тушок – не більше ніж 5 діб (в залежності від пакування м’яса).

Якщо м’ясо птиці запаковане у спожиткові пакування вакуумним способом або у модифікованому газовому середовищі, термін зберігання має бути встановлено на підставі санітарно-епідеміологічної експертизи й дозволу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

Транспортування – товар поставляється з дотриманням гігієнічних вимог в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, забезпечує збереження його споживчих властивостей, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання.

Транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах згідно з правилами перевезення вантажів, що швидко псуються, чинних на даному виді транспорту.

Охолоджене м’ясо птиці зберігається в холодильниках та транспортується за температури не нижче ніж 0 0С і не вище ніж 4 0С (в залежності від пакування м’яса).

Транспортні засоби та/або контейнери, ящики що використовуються для перевезення мають відповідати вимогам статей 25, 44 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Постачання товару – здійснюється Постачальником партіями по заявкам Замовника.

Вартість пакування, маркування, транспортування та розвантаження Товару включається в цінову пропозицію.

Товар, що є предметом даної закупівлі, повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам (ДСТУ), затвердженим у встановленому законодавством України порядку, відповідати вимогам Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР (зі змінами), спільних наказів МОН України та МОЗ України від 17.04.2006 р. № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах», «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах» від 15.08.2006 р. №620/563, Наказу МОЗ України від 25.09.2020р. №2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів середньої освіти». Учасники повинні дотримуватися норми ч. 6 ст. 20 Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», зокрема щодо запровадження обов’язкових постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Строк придатності продуктів харчування на момент поставки має становить не менш 90% від загального.

Доставка  товару повинна проводитися спеціалізованим автотранспортом згідно з правилами перевезення продовольчих продуктів таз урахуванням вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема щодо пакування та перепакування, вимогам до поверхні змінної пакувальної тари. Водії (експедитори) та всі працівники, які безпосередньо контактують з товаром обов’язково повинні мати особисту медичну книжку з відмітками про проходження медогляду та санітарний одяг (халат, рукавиці).

Постачальник повинен передати (поставити) Замовнику товар (товари), якість яких відповідає умовам Державного стандарту (ДСТУ). При кожному постачанні товару обов’язково надаються супровідні документи, що підтверджують його походження, безпечність та якість Замовнику та в кожний заклад освіти. Разом з кожною партією товару повинна надаватися супровідна первинна документація (накладна, сертифікат відповідності чи якісне посвідчення, чи інший документ, що підтверджує їх походження, безпечність і якість, відповідність вимогам державних стандартів, санітарно-гігієнічним вимогам). Такий документ повинен бути діючим з урахуванням терміну реалізації товару.

Товар поставляється окремими партіями за адресами закладів, підпорядкованих Замовнику, протягом загального строку поставки (протягом 2024 року) не рідше одного разу на тиждень (у вівторок з 8:00 години до 12:00 години) за заявками Замовника.

 

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- планової потреби на 2024 рік;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на м’ясо (збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціни на товар, зокрема інформації по здійснених закупівлях через електронний каталог Prozorro Market, на веб-сайтах найбільших постачальників регіону)

 

1153653.00 грн. з ПДВ – кошти місцевого бюджету. Обраховані виходячи з потреби на 2024 рік та визначеної середньої ціни

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь