Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Закупівля риби мороженої (потреба 2024 року)

Дата: 13.12.2023 17:40
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник), вул. Центральна, 30, смт Чорнухи, Полтавська область, 37100, код ЄДРПОУ: 43139284

 

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

 

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

хек морожений тушки без голови і хвоста (15221000-3 - Морожена риба)

 

код ДК 021:201515220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

 

Відкриті торги

 

UA-2023-12-11-009118-a

 

 

 

328200.00 грн. (триста двадцять вісім тисяч двісті гривень нуль копійок)(з ПДВ).

Оцінка якостізгідно з ДСТУ 4378:2005 «Риба океанічного промислу заморожена. Технічні умови», вимогам НАССР

Риба заморожена: риба, температура якої в товщі м’язової тканини підтримується на рівні мінус 18 оС і нижче.

Обезголовлена патрана: обезголовлена риба, розрізана по черевцю між грудними плавцями від калтичка до анального отвору чи далі; калтичок може бути перерізаний, нутрощі, ікра чи молочко видалені, згустки крові зачищені, може бути часткове видалення черевця разом з черевними плавцями.

Зовнішній вигляд: ціла поверхня, рівна, чиста. Проколи, порізи, зриви шкіри у риб в одній пакувальній одиниці не більше ніж 15%.

Запах (після розморожування): свіжої риби без стороннього запаху, слабо виражений йодний запах.

Наявність сторонніх домішок: не дозволено.

Вміст пестицидів у рибі замороженій не повинен перевищувати допустимих рівнів встановлених ДСанПіН 8.8.1.2.3.4-000.

Вміст радіонуклідів 137Cs та 90Sr у рибі замороженій не повинен перевищувати допустимих рівнів, встановлених ДР-97 «Допустимі рівні вмісту радіонуклідів 137Cs та 90Sr у продуктах харчування та питній воді».

У замороженій рибі не повинно бути живих гельмінтів та їх личинок, небезпечних для здоров’я людини.

Обов’язкова наявність маркування, якісного посвідчення з вказанням нормативного документа, згідно якого виготовлений продукт, ДСТУ, ГОСТ, ТУУ дати виготовлення, пакування, умов зберігання.

Транспортування товар поставляється з дотриманням гігієнічних вимог в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, забезпечує збереження його споживчих властивостей, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання.

Транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах згідно з правилами перевезення вантажів, що швидко псуються, чинних на даному виді транспорту.

Транспортні засоби та/або контейнери, ящики що використовуються для перевезення мають відповідати вимогам статей 25, 44 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Постачання товару – здійснюється Постачальником партіями по заявкам Замовника.

Вартість пакування, маркування, транспортування та розвантаження Товару включається в цінову пропозицію.

Товар, що є предметом закупівлі, повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам (ДСТУ), затвердженим у встановленому законодавством України порядку, відповідати вимогам Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР (зі змінами), спільних наказів МОН України та МОЗ України від 17.04.2006 р. № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах», «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах» від 15.08.2006 р. №620/563, Наказу МОЗ України від 25.09.2020р. №2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів середньої освіти».

Постачальник повинен передати (поставити) Замовнику товар, якість якого відповідає умовам Державного стандарту (ДСТУ), на кожну партію товару повинен бути сертифікат якості (декларація виробника). Партія товару вказана в сертифікаті якості (декларації виробника) повинна співпадати з номером партії вказаній на упаковці кожної одиниці товару.

Товар поставляється окремими партіями за адресами закладів, підпорядкованих Замовнику, протягом загального строку поставки (протягом 2024 року) не рідше одного разу на тиждень (у вівторок з 8:00 години до 12:00 години) за заявками Замовника. Дні та години поставки товару можуть змінюватися Замовником враховуючи потреби закладу.

Строк придатності продуктів харчування на момент поставки має становить не менш 80% від загального.

Доставка  товару повинна проводитися спеціалізованим автотранспортом згідно з правилами перевезення продовольчих продуктів.  Водії (експедитори) та всі працівники, які безпосередньо контактують з товаром обов’язково повинні мати особисту медичну книжку з відмітками про проходження медогляду та санітарний одяг (халат, рукавиці).

 

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- планової потреби на 2024 рік;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на хек морожений (збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціни на товар, зокрема інформації по здійснених закупівлях через електронний каталог Prozorro Market)

 

328200.00 грн. з ПДВ – кошти місцевого бюджету. Обраховані виходячи з потреби на 2024 рік та визначеної середньої ціни.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь