Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Закупівля яєць курячих столових (на 2024 рік)

Дата: 13.12.2023 17:31
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник), вул. Центральна, 30, смт Чорнухи, Полтавська область, 37100, код ЄДРПОУ: 43139284

 

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

 

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

яйця курячі столові (03142500-3 - Яйця)

 

код ДК 021:2015: 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція

 

Відкриті торги


UA-2023-12-08-009801-a

 

 

 

158400.00 грн. (сто п’ятдесят вісім тисяч чотириста гривень нуль копійок)(з ПДВ)

Яйця не нижче 1-ї категорії. Свіжі, запах природній, без стороннього затхлого чи гнилісного запаху. Шкарлупа чиста, непошкоджена, без видимих змін структури, без слідів крові чи посліду. Дозволено поодинокі цятки, плями або смуги від транспортерної стрічки площею не більше ніж 1/8 поверхні. Білок: чистий, щільний, світлий, прозорий, без сторонніх включень. Жовток: ледь видимий під час овоскопування, контури не окреслені, займає центральне або злегка зміщене положення, може злегка рухатися під час обертання яйця, без кров’яних плям або смужок. ДСТУ 5028:2008 Яйця курячі харчові. Технічні умови. Товар виробництва України. Кожне яйце промарковане штампом, на якому вказана категорія яєць. Товар повинен поставлятися в  картонній коробці  на кожний об`єкт, в незалежності від заявленої кількості. Поставка яєць у лотках без коробки не допускається. Товар і тара повинні бути з обов`язковим маркуванням. Сертифікат якості на кожну поставку  повинен бути діючим з урахуванням терміну реалізації та чітко відповідати змісту маркування на пакувальній тарі.

Товар, що є предметом закупівлі, повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам (ДСТУ), затвердженим у встановленому законодавством України порядку, відповідати вимогам Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 №771/97-ВР (зі змінами), спільних наказів МОН України та МОЗ України від 17.04.2006 р. № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах», «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах» від 15.08.2006 р. №620/563, Наказу МОЗ України від 25.09.2020р. №2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів середньої освіти». Учасники повинні дотримуватися норми ч. 6 ст. 20 Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», зокрема щодо запровадження обов’язкових постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Постачальник повинен передати (поставити) Замовнику товар (товари), якість яких відповідає умовам Державного стандарту (ДСТУ), на кожну партію товару повинен бути сертифікат якості (декларація виробника). Партія товару вказана в сертифікаті якості (декларації виробника) повинна співпадати з номером партії вказаній на упаковці кожної одиниці товару.

Товар поставляється окремими партіями за адресами закладів, підпорядкованих Замовнику, протягом загального строку поставки (протягом 2024 року) не рідше одного разу на тиждень (у вівторок з 8:00 години до 12:00 години) за заявками Замовника. Дні та години поставки товару можуть змінюватися Замовником враховуючи потреби закладу.

Строк придатності продуктів харчування на момент поставки має становить не менш 80% від загального.

 

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з:

- планової потреби на 2024 рік;

- розміру фінансування;

- дослідження цінових пропозицій від можливих потенційних постачальників;

- дослідження ринкових цін на яйця (збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціни на товар, зокрема інформації по здійснених закупівлях через електронний каталог Prozorro Market, на веб-сайтах найбільших постачальників регіону)

 

158400.00 грн. – кошти місцевого бюджету. Обраховані виходячи з потреби на 2024 рік та визначеної середньої ціни.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь