ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 08:00

Шановні військовослужбовці, захисники України та ветерани!

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

6 грудня – день, коли ми відзначаємо вашу відвагу, самовідданість і беззаперечний внесок у забезпечення безпеки та незалежності нашої країни. Сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність за вашу мужність і героїзм, які щоденно покладаються в основу нашого спокою і благополуччя.

Ваша відданість службі, високий професіоналізм і вірність військовим звичаям роблять вас справжніми героями нашої нації.

Нехай цей день буде святом вдячності та єднання, а ваша служба буде завжди визнаною і поважною. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових вершин у ваших професійних досягненнях.

Одночасно, ми розуміємо, що ви стоїте на передовій в історичний період випробувань для нашої країни. Ваша нескореність і відвага в цих важких часах служать прикладом для всього українського народу.

Слава Україні! Героям Слава!

Слава ЗСУ!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО