Відбулося засідання круглого в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 01.12.2023 15:56

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 1 грудня 2023 року за ініціативи начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Тетяни Марченко відбулося засідання круглого столу за участі начальника Лубенського районного сектору № 5 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області Сергія Яновського, завідувача відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради Вікторії Приймак, завідувача сектору «Чорнухинське бюро правової допомоги» Жанни Шульги, спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Алли Корсун  та дільничного офіцера поліції СПД №2 ВП №1 Лубенського  РВП  ГУНП України в  Полтавській області Руслана Галенка.

На заході було обговорено завдання та фунції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми, а також  заплановані заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Тетяна Марченко наголосила на необхідності тісної взаємодії з органами Національної поліції, активізації зусиль суб’єктів, що здійснюють заходи з протидії домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Жанна Шульга доповіла про можливості отримання постраждалими від домашнього насильства безоплатної правової допомоги.

Руслан Галенко говорив про шляхи вирішення проблем, з якими стикається поліція в своїй роботі по данному напрямку.

Присутні дійшли висновку про необхідність широкого інформування населення громади про проблему домашнього насильства і права та можливості отримання допомоги постраждалими.