Інформація про висновок з оцінки впливу на довкілля

Дата: 30.11.2023 14:03

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ»

Відповідно до ч. 4 ст. 4 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ»  інформує, що 29.11.2023 р., Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України було видано висновок з оцінки впливу на довкілля №21/01-202341210575/1 планованої діяльності «Споруджування (влаштування) розвідувальної свердловини №6, пошукових свердловин №№7, 8, 20 Селюхівського родовища, з метою пошуку покладів вуглеводнів в межах ділянки надр Воронківсько-Селюхівської групи структур; буріння 4-х водних свердловин для водозабезпечення процесу споруджування (влаштування) розвідувальної свердловини №6, пошукових свердловин №№7, 8, 20 Селюхівського родовища; облаштування Селюхівського НР, будівництво Селюхівської установки підготовки вуглеводневої сировини та газопроводу-підключення, облаштування та підключення до установки розвідувальної свердловини №6, пошукових свердловин №№ 7, 8, 20 Селюхівського родовища», та вважає допустимим провадження планованої діяльності з огляду на нижченаведене, а саме на те, що: на підставі наведених у Звіті з ОВД оцінок впливів на компоненти довкілля (ґрунти та геологічне середовище, атмосферне повітря, водне середовище, рослинний і тваринний світ, природно-заповідний фонд, клімат і мікроклімат, соціальне та техногенне середовище) сукупний вплив планованої діяльності є допустимим; за результатами аналізу звіту з оцінки впливу на довкілля встановлено, що основний вплив планованої діяльності очікується на ґрунт, геологічне, повітряне та водне середовища. При виконанні екологічних умов, встановлених для планованої діяльності, зазначені впливи на компоненти довкілля можуть характеризуватись як екологічно допустимі.

Реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності – 202341210575.

З матеріалами висновку з оцінки впливу на довкілля у повному обсязі можна ознайомитися за запитом в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України за адресою: 03035, Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.