Засідання Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Дата: 27.11.2023 14:57

24 листопада 2023 року під головуванням начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Тетяни МАРЧЕНКО відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради, на якому розглянули три питання та затвердили план Координаційної  ради у справах дітей на 2024 рік.

Про здійснення контролю за дотриманням житлових та майнових  прав дітей доповіла начальник служби у справах дітей виконкому Чорнухинської селищної ради Тетяна МАРЧЕНКО.

Завідувач відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг  Чорнухинської селищної ради  Віта ПРИЙМАК поінформувала про стан виконання заходів з попередження насильства в сім’ях Чорнухинської ТГ.

Про стан охоплення дітей шкільного віку навчанням доповіла Наталія ГОЛІЧЕНКО головний спеціаліст відділу  освіти, молоді та спорту виконкому Чорнухинської селищної ради.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.