В Чорнухинській громаді вшанували пам'ять жертв голодоморів

Дата: 25.11.2023 11:10

Щороку в четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. В ті часи Україна втратила мільйони людських життів.

Вже вдруге Україна і світ вшановують жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується черговим терором росії проти українців.

У зв’язку з цим, селищний голова Олександр Василенко та представники виконкому селищної ради принесли квіти і лампадки до підніжжя Кургану скорботи. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників закатованих голодом.

Голодомор в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого.

Наш святий обов’язок пам’ятати тих, кого вбив голодом більшовицький режим та підтримувати сучасних захисників, які протистоять путінському геноциду. І саме національна пам’ять робить нас згуртованішими й надає сил для подальшого спротиву.

Шануймо нашу історію, підтримуймо тих, хто бореться за Україну зараз!

Світло завжди перемагає темряву!

Віримо в наші ЗСУ і Перемогу України!