ЩОДО ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАСУДЖЕННЯ ТА ЗАБОРОНУ ПРОПАГАНДИ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРСЬКОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ І ДЕКОЛОНІЗАЦІЮ ТОПОНІМІЇ»

Дата: 24.11.2023 14:42

За інформацією Українського інституту національної пам'яті

27 липня 2023 року набув чинності Закон України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». Оскільки Український інститут національної пам’яті є центральним органом виконавчої влади, законодавець зобов’язав його супроводжувати процес очищення символічного простору населених пунктів України від маркерів російської імперської політики, зокрема надавати роз’яснення та рекомендації щодо того, як реалізувати норми ухваленого Закону. Із цією метою фахівці Інституту підготували збірник матеріалів, рекомендацій і документів.

Переглягути Збірник матеріалів, рекомендацій і документів щодо виконання вимог Закону України “Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії”