Чорнухинська територіальна громада
Полтавська область, Лубенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Прес-центр ГУ ДПС у Полтавській області інформує

Дата: 24.11.2023 09:00
Кількість переглядів: 218

Фото без опису

За 10 місяців 2023 року платники Полтавщини зареєстрували понад 20 тисяч РРО/ПРРО

Фахівці управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Полтавській області на постійній основі проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо порядку та особливостей реєстрації РРО/ПРРО.

Станом на 1 листопада 2023 року зареєстровано 12 912 програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) та  9 110 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова зауважила, що тільки у жовтні поточного року платниками податків Полтавщини зареєстровано 509 класичних РРО та 1559 програмних РРО.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області нагадують, що з актуальними матеріалами щодо  застосування РРО та ПРРО, можна ознайомитись у банері «Програмні РРО» за посиланням  - https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Крім того, звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що в розділі "Онлайн-навчання" офіційного вебпорталу ДПС вони мають можливість ознайомитись із відповідями на актуальні запитання, зокрема, з інструкціями щодо використання програмних та класичних РРО: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано