Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Плановi відключення електроенергії на 29.11.2023

Дата: 24.11.2023 08:20
Кількість переглядів: 279

За інформацією Чорнухинської дільниці Лубенської ОФ АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"

Фото без опису

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

Диспетчерська назва обладнання Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні Причина перерви в електропостачанні
ПЛ-10 кВ Соснівка ПС Промвузол 110/10 кВ 29.11.2023 08:00 29.11.2023 17:00 м.Полтава
вул.Новобудовна (б. 43)

с.Верхоли
вул.Лісна (б. 32, 35)

с.Затурине
вул.Щаслива (б. 1, 1а, 2, 2/2, 2/6, 2/7, 2/8, 2а, 2-б, 2в, 2л, 3, 4, 4а, 4в, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27а, 27б, 27 б, 27 г, 28, 28 а, 29 , 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46а, 46 б, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64б, 65, 65 а, 66, 67, 68, 68а, 69, 69-а, 71, 72, 72а, 73, 74, 74А, 76, 77, 77а, 78а, 80, 82-Б)

с.Копили
вул.Лісова (б. 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10 А, 10-Б, 10В, 11, 12, 12-А, 13, 14, 15, 17, 17-А),
вул.Зелена діброва (б. 1, 2, 4)

с.Макухівка
пров.Залізничний (б. 1, 2, 3, 4, 14, 15),
пров.Низовий (б. 1, 3, 4),
вул.Озерна (б. 1а, 2а, 2б, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28),
вул.Основна (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 19а),
вул.Покровська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11 , 11б, 12, 13, 14 , 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 25а, 26, 26а, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55, 57, 59, 61, 63),
пров.Сосновий (б. 1, 2, 3, 4, 5),
вул.Трибівська (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10),
вул.Шевченка (б. 1, 1/19, 2, 2/21, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 10а, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20, 21, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 33),
вул.Шкільна (б. 1, 1а, 2, 2 а, 3а, 3 В, 4, 4а, 4б, 4 в, 5, 7, 7А, 8, 9, 13, 15, 15а, 16, 17а, 18, 19, 20, 25а, 26, 27а, 28, 33, 43),
пров.Шкільний (б. 2, 6),
пров.Тупий (б. 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 10, 12, 12а, 14),
вул.Андрушківська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8/16, 10, 11, 12, 13а, 14/11, 15, 15а, 16/14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39),
вул.Берегова (б. 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 18г, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22 а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 27, 27 а, 28, 29, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34 а, 35, 35а, 36, 37, 38а, 39, 39а, 39б, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 48а, 49, 50, 50б, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 68, 68а, 70, 70а, 72, 74, 79),
вул.Білогірська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 20, 22, 22а, 24, 25/2, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46),
вул.Залізнична (б. 4а, 7, 9, 9а, 11, 11а)

с.Соснівка
вул.Буденного (б. 2, 7),
вул.Зелений острів (б. 2),
вул.Лісна (б. 14),
вул.Лугова (б. 1, 1а, 2, 3, 5, 5в, 7, 9, 10, 15, 17-А),
вул.Миру (б. 5),
вул.Соснова (б. 1, 4, 6, 7, 9, 23)

с.Копили
пров.Лісний (б. 12)

с.Макухівка
с. Макухівка, вул. Берегова,
вул.Основна (б. 1)

с.Соснівка
вул.Соснова (б. 1)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу
ПЛ-10кВ Л-Вороньки ПС Загребелля 35/10кВ 29.11.2023 08:00 29.11.2023 16:30 с.Вороньки
вул.Бригадна (б. 3, 5, 6, 7, 10, 14, 17),
вул.Буденна (б. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 19, 20, 21, 27, 31, 37),
вул.Господарська (б. 2, 3, 4, 9, 13, 15),
вул.Кооперативна (б. 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22),
вул.Косенкове (б. 9, 18, 21, 24),
вул.Лісова (б. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 37, 46),
вул.Очакова (б. 2, 3, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 51, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 73, 77, 82),
вул.Перелета (б. 2, 4, 6, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 26),
вул.Перемоги (б. 1, 4а, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 56, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103),
пров.Перемоги (б. 6),
вул.Першотравнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 94),
вул.Садова (б. 1, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 26, 29, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 46а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64),
вул.Сергія Сердюки (б. 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11),
вул.Січкаря (б. 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 27а, 28, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 49, 50, 53, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 85, 87, 88, 89, 93, 95),
вул.Соборна (б. 1, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 26, 28, 30, 33, 34, 34а, 35),
вул.Турянівська (б. 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 45, 46, 47)

с.Загребелля
вул.Надрічанська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10),
вул.Перемоги (б. 4, 6, 9, 14, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 40, 41, 41б, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 61, 62, 63, 64),
пров.Солончанський (б. 2, 3, 6)

с.Лісова Слобідка
вул.Кільцева (б. 1а, 2, 5, 8, 10, 13, 19, 20а, 22, 24, 25, 32, 33, 35),
вул.Підгірська (б. 3, 8, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Хутірська (б. 3, 4, 5, 6а, 8, 11, 11а, 14, 15, 16, 17, 20, 23)

с.Мелехи
пров.Многа (б. 4, 5, 9),
вул.Охріменка (б. 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 53, 55, 56, 59, 60, 63, 65, 66, 68, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 101а, 103, 105, 111а, 113, 117, 119),
вул.Січкаря (б. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 33, 34, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 55, 62, 63, 65),
вул.Солончанська (б. 2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29),
вул.Сухоноса (б. 1, 2, 4, 7, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 23, 27ДАЧА, 29, 33, 35),
пров.Убогий (б. 1, 2, 5, 7, 11),
вул.Хрестулиця (б. 1, 5, 8, 11, 12, 15, 20),
пров.Хуторок (б. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12)

с.Пізники
вул.Шевченка (б. 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13)

с.Постав-Мука
вул.Будівська (б. 3, 4, 4а, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23а, 24, 27, 28, 29а, 30а, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61),
вул.Котляревського (б. 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 23, 26, 30),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 35),
вул.Підгірська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 38а),
вул.Плавківська (б. 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 31, 32),
вул.Пушкіна (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16),
вул.Хутірська (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 20ПУСТ, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 35, 37, 38а, 39, 41, 42, 42а, 42б),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 10, 13, 15, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30)

с.Сухоносівка
вул.Горянська (б. 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 32а, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57),
вул.Новоселівська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4а, 5а, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17),
вул.Соляниківська (б. 1, 3, 3а, 6, 13, 14, 15, 17, 18, 37, 44, 45, 49, 51, 52, 53а, 54, 55, 56, 58, 59),
вул.Шевченка (б. 1, 3, 7, 9, 10, 12, 16, 18а)

с.Вороньки
с. Вороньки, вул. Кутова,
вул.Лісова (б. 28, 36),
вул.Перелета (б. 1),
с. Вороньки, вул. Січкаря,
вул.Січкаря (б. 1, 1б, 3),
вул.Турянівська (б. 1),
с. Вороньки, вул. Центральна

с.Загребелля
вул.Перемоги (б. 8, 8а, 21),
с. Загребелля, вул. Центральна

с.Мелехи
вул.Охріменка (б. 72, 76, 98, 99),
вул.Центральна (б. 12)

с.Сухоносівка
вул.Садова (б. 18а),
вул.Соляниківська (б. 56),
с. Сухоносівка, вул. Центральна,
вул.Центральна (б. 2, 6)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ПЛ-0,4 кВ КТП-119 л-2 c.Л.Слобідка 29.11.2023 08:00 29.11.2023 16:30 с.Лісова Слобідка
вул.Кільцева (б. 20а, 24, 25, 35),
вул.Підгірська (б. 10),
вул.Хутірська (б. 3, 4, 5, 6а, 8, 11, 11а, 14, 15, 16, 17, 20, 23)
Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь