Відбулася зустріч Олександра Василенка із військовослужбовцями

Дата: 02.10.2023 16:13

Сьогодні, селищний голова зустрівся із військовослужбовцями аби привітати їх з Днем захисників і захисниць України. Захід відбувся в галереї мистецтв. Звертаючись до присутніх, Олександр Василенко подякував всім воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажав всім міцного здоров’я, злагоди та миру. Принагідно грамотами Чорнухинської селищної ради нагороджено військовослужбовців Третього відділу Лубенського РТЦК та СП.

Учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля подарували присутнім тематичну концертну програму.

На заході були присутні керівники установ, організацій соціальної сфери громади, які роз’яснили військовим питання, що стосуються соціального захисту, санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, пенсійного забезпечення, надання адміністративних послуг, сфери зайнятості населення.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

Перемога беде за нами! Слава Україні!