В Чорнухинській громаді відзначили День захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 14:01

1 жовтня ми відзначаємо мужність та відвагу захисників і захисниць, які воюють, а також всіх, хто присвятив своє життя служінню Україні. З цієї нагоди селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, представники виконкому селищної ради та Третього відділу Лубенського РТЦК та СП поклали живі квіти до Дошки пам’яті захисників України. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх хто загинув захищаючи нашу землю від ворога та висловили слова вдячності всім тим, хто продовжує боротися за незалежність та мир в Україні.

День захисників і захисниць України – це час пам’яті та вдячності. Цей день нагадує нам, що ми єдиний народ, який готовий об’єднатися та встояти перед будь-якими випробуваннями. Нехай наші захисники завжди повертаються додому живими та здоровими, адже ми разом будуємо майбутнє нашої незалежної України.

Слава Україні! Героям слава!