ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2023 10:10

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю Вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах !

З повагою

Селищний голова                                                            Олександр ВАСИЛЕНКО