Підготовка до осінньо-зимового періоду – питання, над яким працюють усі регіони

Дата: 14.09.2023 14:45

Готовність усіх служб та органів влади до дій в умовах надзвичайної ситуації на об’єктах критичної інфраструктури, забезпечення сталої роботи транспорту та паливно-енергетичного комплексу – актуальні завдання, на яких акцентував Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС.

Для належної координації роботи всіх підрозділів та органів влади під час ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру потрібно розгорнути регіональні штаби. До кінця вересня маємо відпрацювати режим роботи, склад, порядок оповіщення всіх членів штабу.

Також спільно з рятувальниками проведемо командно-штабні навчання з відпрацювання порядку дій у разі виникнення аварій на системах життєзабезпечення. Маємо чітко напрацювати алгоритм дій.

Не виключаємо, що ця зима буде складною. Готуємося до різних ситуацій.