Відбувся семінар для осіб з числа безробітних, внутрішньо переміщених осіб, місцевих суб’єктів господарювання та власників особистих селянських господарств за участі Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби

Дата: 01.09.2023 13:45

04.08.2023 року на базі Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, за організаційної підтримки відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради відбувся семінар для осіб з числа безробітних, внутрішньо переміщених осіб, місцевих суб’єктів господарювання та власників особистих селянських господарств за участі Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби (директор Андрієнко Світлана Михайлівна ).

Основними темами для обговорення стали: розвиток малого та середнього бізнесу, підприємництва на селі, державні та регіональні програми підтримки аграрних товаровиробників і сільського населення, робота з сервісами ДІЯ та  ДАР.

Дорадник з агрономічних питань Дутка Василь Мирославович ознайомив учасників заходу з кращими та найбільш перспективними для вирощування на землях Полтавщини сортами городини, умовами та правилами успішної агротехніки, захисту овочів і саду від шкідливих організмів.