У Чорнухинській громаді відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність

Дата: 29.08.2023 14:51

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, щорічно відзначають 29 серпня. Його започаткували 2019-го року за указом Президента Володимира Зеленського.

Сьогодні, біля Дошки пам'яті захисників України зібралися рідні військових, представники духовенства, органів місцевого самоврядування, громадськість.

Заходи розпочалися покладанням квітів. Потім до присутніх звернулися селищний голова Олександр Василенко, командир роти охорони Третього відділу Лубенського РТЦК та СП капітан Володимир Іванов, депутат обласної ради Василь Стасовський, мати загиблого воїна Ніна В'язовська.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих захисників України.

Отець Петро провів поминальну панахиду за загиблими в російсько-українській війні.

Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі. Переможемо заради майбутнього, заради всіх, хто загинув за нашу свободу.

Вічна пам’ять загиблим! Слава і честь живим захисникам України!

Слава Україні!