У Чорнухинській громаді відзначили День Незалежності України

Дата: 24.08.2023 11:00

24 серпня ми вже 32 роки поспіль відзначаємо День Незалежності. Він – про гордість, гідність і сміливість. День, коли ми вкотре нагадуємо світові, за що сьогодні точаться бої на наших землях.

Сьогодні, з нагоди Дня Незалежності України селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, представники виконкому селищної ради та Третього відділу Лубенського РТЦК та СП поклали живі квіти до меморіалу «Скорботна мати», що у селищному парку та вшанували хвилиною мовчання всіх хто загинув захищаючи рідну землю від ворога.

Цей день – про героїв, які присвятили своє життя майбутньому нашої незалежної України. Кожен день вони боряться за свободу та справедливість, віддають все, щоб ми могли жити у вільній країні. Саме ми маємо закінчити цю війну раз і назавжди нашою перемогою.

Україна була, є і буде! З Днем Незалежності! Слава Україні!