Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської ради продовжує удосконалювати  роботу  щодо ведення погосподарського обліку шляхом  застосування  ПК "Погосподарський облік"

Дата: 18.08.2023 10:38
Кількість переглядів: 210

Фото без опису

18 серпня 2023 року, із метою набуття навичок роботи в комп'ютерній програмі "Погосподарський облік", співробітники відділу та віддалених робочих місць ЦНАП виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради успішно пройшли дистанційне навчання за допомогою програмного продукту ZOOM.

Це навчання було зорієнтоване на підвищення ефективності та компетентності у використанні програмного комплексу "Погосподарський облік". За допомогою інструменту ZOOM, учасники мали можливість долучитися до навчання дистанційно, що робило процес доступним та зручним для всіх.

Навчання було організоване та проведене представником розробника програмного комплексу, Богданом Морозом, який є начальником відділу інформаційних технологій розробника програмного забезпечення. Під його керівництвом учасники отримали вичерпний огляд можливостей програмного комплексу "Погосподарський облік", а також практичні навички використання цього інструменту.

Мороз Богдан Дмитрович розповів учасникам про ключові аспекти роботи в програмі "Погосподарський облік", надав поради щодо ефективного використання програмного комплексу та поділився своїм досвідом. Він висловив позитивний настрій щодо впровадження сучасних інструментів у роботу адміністративних структур та зазначив, що це сприятиме покращенню якості обслуговування громадян.

«Для нас важливо забезпечити прозорість та доступність адміністративних послуг для громадян. Використання сучасних інструментів спілкування допомагає нам забезпечити зручність та якість обслуговування, навіть у дистанційному режимі. Такі навчання допомагають нам удосконалювати свою роботу та вдосконалювати процеси обслуговування громадян», - поділилася думкою Ірина Савченко, начальник відділу ЦНАП виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

Дистанційне навчання є частиною стратегії впровадження сучасних технологій у роботу Чорнухинської селищної ради та підвищення рівня обслуговування громадян. Отримані навички вже застосовуються в практиці, сприяючи зручності та доступності адміністративних послуг для всіх мешканців Чорнухинської громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь