Оголошення про підготовку до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Дата: 17.08.2023 11:00

На виконання Указу Президента України № №987/2004 та з метою своєчасної й належної підготовки по відзначенню Дня Державного Прапора України, що відбудеться 23 серпня 2023 року у всіх населених пунктах Чорнухинської селищної територіальної громади, повідомляємо про необхідність упорядкування місць розміщення державних символів на будівлях, державних та комерційних установах громади. Забезпечення належного вигляду державних прапорів та місць їх розміщення, організація їх підняття в День Державного Прапора України забезпечується керівниками підприємств, установ, закладів Чорнухинської громади у місцях їх розміщення.

Просимо вжити заходів з упорядкування місць розміщення державної символіки та подальшої готовності до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.