Працівники культури громади розпочали благодійну культурно-мистецьку акцію «Українці – нація героїв!»

Дата: 11.08.2023 13:56

09 серпня 2023 року працівники та учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля» розпочали концертний тур на підтримку земляків – військовослужбовців ЗСУ по населеним пунктам Чорнухинської ТГ, в рамках започаткованої у минулому році культурно-мистецької акції «Українці – нація героїв!».

Перший благодійний концерт, аматори сцени, провели у с.Гільці біля Гілецького сільського будинку культури, в якому також взяли участь народний самодіяльний вокальний квартет «Пісенне джерело» Харсіцького сільського будинку культури та працівники місцевого СБК.

Під час проведення заходу у скриньку було зібрано кошти в сумі 8272 гривні, які артисти передали на реабілітацію тяжко пораненого військовослужбовця ЗСУ, односельця Боярського Олега.

Тож вкотре доводимо, що згуртувавшись ми можемо робити добрі справи, а головне разом впевнено йти до Перемоги!