До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 10.08.2023 10:04

Для пошуку та залучення потенційних партнерів, фінансового та матеріального ресурсу для реалізації інвестиційних проектів, з метою формування презентаційного каталогу інвестиційний проєктів,  який дасть змогу просувати та рекламувати активні ідеї бізнесу на території Полтавщини, для пошуку та залучення потенційних партнерів, суб’єкти господарювання мають можливість подати анкету власного бізнес-проекту до відповідного сервісу на сайті облвійськадміністрації :  http://surl.li/jffur

Як взяти участь в залученні інвестицій представнику місцевого бізнесу?

Щоб додати свій інвестиційний проєкт до Портфелю інвестиційних пропозицій Полтавської області представники бізнес-спільноти, ініціатори Start-up, які шукають капітал та мають пропозиції для інвестора можуть надіслати заповнену Анкету інвестиційного проєкту через відповідний сервіс на сайті обласної військової адміністрації за адресою:

Заявником до Портфелю інвестиційних пропозицій Полтавської області можуть бути:

- бізнес, що прагне реалізувати нові проекти та масштабуватись і потребує залучення інвестиційних ресурсів (інвестиції у статутний капітал/кредитні ресурси/часткове грантове покриття)

- Start-up , що шукає ресурсу для реалізації ідеї

За додатковою інформацією щодо бізнес-ідей та перспектив їх реалізації можна звернутись до відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету селищної ради тел. (05340) 5 22 51.

Завантажити анкету