03 серпня на базі поліклінічного відділення КНП «Чорнухинської лікарні» Чорнухинської селищної ради був проведений «День Донора»

Дата: 03.08.2023 16:44

03.08.2023 року на базі поліклінічного відділення КНП «Чорнухинської лікарні» Чорнухинської селищної ради був проведений «День Донора», забір крові проводила виїзна бригада Лубенської станції переливання крові,

Жителі нашої громади здали 21,254 літрів консервованої (донорської) крові. Забір чистої крові становить 19,175 літрів.

Бажаючих здати кров було 43 особи.

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради висловлює вдячність жителям громади, які прийняли участь у даному заході і пожертвували частинку себе заради порятунку; КНП «Чорнухинська лікарня» Чорнухинської селищної ради за проведення заходу; спонсорам ТОВ «Чорнухи хліб»;Чорнухинській місцевій організації Товариство Червоного Хреста.