До уваги молоді Чорнухинської селищної територіальної громади!

Дата: 31.07.2023 15:15

Інформуємо, що рішенням вісімнадцятої сесії Чорнухинської селищної ради 8 скликання від 29.06.2023 року прийнято рішення про утворення Молодіжної ради при Чорнухинській селищній раді.

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Чорнухинській селищній раді  відбудуться 18 серпня 2023 року.

Початок зборів о 10-00 годині. Місце проведення: смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39, кабінет селищного голови. При собі мати документ, що засвідчує особу.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України, члени Чорнухинської селищної територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Для участі в установчих зборах до 14 серпня включно (крім вихідних днів) необхідно подати заяву з біографічною довідкою у відповідній формі (додаток 1) а також заяву від інституту громадянського суспільства, в разі, якщо кандидат в члени до молодіжної ради є представником ІГС (додаток 2) .

До заяви додаються:

- бланк підписів 5 молодих жителів громади (14-35 років);

- копію паспорта громадянина України.

Пакети документів для участі в установчих зборах в паперовому вигляді або їх скановані копії на електронних носіях приймаються до 14 серпня 2023 року включно (крім вихідних днів)   з 08.00 до 17.00 год (12.00-13.00 – перерва на обід) за адресою: смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39, 2 поверх (приймальня селищного голови). Телефон для довідок: (05340-5-22-51).

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при Чорнухинській селищній територіальній громаді затверджено  розпорядженням селищного голови від  28 липня 2023 року № 02-08/118.

Завантажити Додаток 1

Завантажити Додаток 2