День Української державності в Чорнухинській громаді
Державність є уособленням шляху нації до власної держави, ядром державності є воля до самовизначення, історичний досвід народу, його менталітет і правові традиції, а держава – це спосіб забезпечення і запорука існування та єдності нації.
З нагоди Дня Української Державності селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, представники виконкому селищної ради та Третього відділу Лубенського РТЦК та СП поклали живі квіти до меморіалу «Скорботна мати», що у селищному парку та вшанували хвилиною мовчання всіх хто загинув захищаючи рідну землю від ворога.
Історія українського державотворення нероздільно пов’язана із розвитком українського війська. Збройні Сили України захищають суверенітет, незалежність та державність України та доводять, що українці – народ-родина, народ-військо, армія сміливих та незламних.
Обов’язково переможемо! Слава Україні!