Оголошення про проведення відбору

Дата: 21.07.2023 08:30

Фото без опису

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної  ради Лубенського району Полтавської області  оголошує відбір кандидатів на заміщення вакантної посади:

1. Головного спеціаліста виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради – 1 шт.од.

До участі у відборі кандидатів на посаду головного спеціаліста запрошуються:

Громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня спеціаліста, вільним володінням державної мови, які мають навички роботи з комп’ютерною технікою, без вимог до стажу роботи.

Для відбору кандидатів необхідно подати заяву, особову картку (форма П-2ДС), резюме, копію документа про освіту, копії паспорта, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію трудової книжки, 2 фотокартки (4х6 см).

Термін подання документів:  з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Чорнухинської селищної територіальної громади інформації по 30 липня 2023 року включно.

Адреса:  вул. Центральна 39, смт. Чорнухи, Лубенського району,  Полтавської області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних  обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном (05340) 5-13-86.