Відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей

Дата: 11.07.2023 14:37

07 липня 2023 року під головуванням заступника селищного голови Миколи Турчина відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради, на якому розглянули три питання, а саме:

- Про стан злочинності, правопорушень, бездоглядності, інших негативних проявів серед дітей – доповіла начальник служби у справах дітей виконкому селищної ради Тетяна Марченко;

- Про стан застосування адміністративного законодавства до батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків – доповів дільничний офіцер поліції СПД  №2 ВП №1 Лубенського РВП ГУНП України в Полтавській області Олександр Горобець;

-  Про роботу «Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі» – доповідала психолог центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради Марина Луценко.

Голова Координаційної ради підбив підсумки засідання, за результатами яких прийнято відповідні рішення.