Відбулася 18 сесія 8 скликання під час дії воєнного стану Чорнухинської селищної ради

Дата: 29.06.2023 16:10

29 червня 2023 року відбулося пленарне засідання 18 сесії 8 скликання селищної ради під час дії воєнного стану. Вів пленарне засідання селищний голова Олександр Василенко.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Чорнухинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

2. Про напрямки використання коштів цільового фонду спеціального фонду Чорнухинської селищної територіальної громади.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Чорнухинської селищної ради на 2021-2024 роки у новій редакції.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «ЧОРНУХИ БЛАГОУСТРІЙ» Чорнухинської селищної ради на 2022-2024 роки.

5. Про внесення змін до Програми збереження та розвитку дорожньо-транспортної мережі Чорнухинської селищної територіальної громади на 2022 - 2024 роки.

6. Про затвердження тарифів на соціальні послуги, які надаються Центром надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради на 01липня 2023 року.

7. Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні) дитини гр. Гриценко Анні Борисівні.

8. Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні) дитини гр. Поповій Світлані Валеріївні.

9. Про надання адресної одноразової виплати при народженні (усиновленні) дитини гр. Щербатюк Олені Едуардівні.

10. Про Молодіжну раду.

11. Земельні питання.

12. Різне.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.