РОЗПОЧАТО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЧОРНУХИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Дата: 26.06.2023 16:59

В Чорнухинській громаді триває робота над розробкою Стратегії розвитку Чорнухинської територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

На сьогодні робочою групою з розробки Стратегії проведено соціально-економічний та SWOT аналізи, розроблено проєкт стратегічного бачення, визначено цілі та завдання розвитку громади.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку Чорнухинської селищної  територіальної громади та має конструктивні проєктні ідеї, які дозволять реалізувати завдання Стратегії, подати власні пропозиції до виконавчого комітету для подальшого опрацювання робочою групою та  врахування їх при розробці Плану заходів з реалізації Стратегії на період до 2027 року.

Проєктні ідеї  повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямованими на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від  реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше як 4 роки (2024 – 2027 роки).

3. Рівень спроможності для реалізації проєкту - достатній.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

5. Проєктна ідея  відповідає завданням Стратегії розвитку Чорнухинської територіальної громади на період до 2027 року (Додаток 2).

Проєктні ідеї можна подати не пізніше 15 серпня 2023 року до 17.00 год.

Заповнені додатки з поміткою «Проєктні ідеї до Стратегії» надсилайте на e-mail:  ek_ch@ukr.net.