Відбулося чергове засідання робочої групи з  розробки Стратегії розвитку Чорнухинської територіальної громади до 2027 року

Дата: 26.06.2023 15:05

Учасники робочої групи обговорили оперативні цілі та завдання, які забезпечуватимуть досягнення стратегічних цілей, провели аналіз їх відповідності Державній та Регіональній стратегіям, зробили уточнення.

Зокрема, основна увага зосереджена таким стратегічним цілям:

- збереження та розвиток людського  потенціалу громади;

- розвиток економічної активності та інвестиційного потенціалу;

- розумний просторовий розвиток.

Відповідно до плану роботи, учасники робочої групи розробили та підготували технічні завдання на проєкти розвитку.

Після узагальнення напрацьованих матеріалів буде проведено збір ідей проєктів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії на період до 2027 року.

Наступне засідання робочої групи планується провести 21 липня 2023 року. Будуть підготовлені та попередньо представлені проєктні портфелі за  кожним стратегічним напрямком, сформований перелік програм розвитку, поставлені завдання щодо розробки системи показників моніторингу.