Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 23.06.2023 09:31
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

Для платників податків у застосунку «Дія» доступна низка податкових онлайн - сервісів

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що завдяки спільній роботі Міністерства цифрової трансформації та Державної податкової служби низка податкових онлайн-сервісів доступна фізичним особам у застосунку «Дія».

Зокрема, у розділі «Мої податки» платникам доступні такі сервіси:

- перегляд реєстраційних та облікових даних платника, даних про банківські рахунки та стану його розрахунків з бюджетом;

- отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб про виплачені доходи та утримані з них податки;

- подання декларацій для ФОП - платників єдиного податку, у тому числі платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ;

- перегляд раніше поданих декларацій;

- сплата податків та ЄВ.

Також для бізнесу у «Дії» доступна низка інших сервісів, які пов’язані з податковими питаннями:

- реєстрація ТОВ на підставі модельного статуту та обрання системи оподаткування;

- подання заяви на резидентство в Дія.City – спеціальному правовому режимі для IT-індустрії;

- автоматична реєстрація ФОП та обрання загальної чи спрощеної системи оподаткування;

- подання онлайн-форми заяви на припинення підприємницької діяльності ФОП. Підписана заява автоматично надсилається до реєстратора, інформація про закриття  надсилається до податкової служби.

- внесення  відомостей про зміни які стосуються ФОП (зокрема, щодо громадянства, видів економічної діяльності, контактної інформації фізичної особи-підприємця інше).

Тож, пропонуємо платникам податків користуватись сучасними сервісами та обирати зручний формат свого спілкування з державними органами.

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

Профорієнтаційна діяльність податківців Полтавщини із здобувачами фахової передвищої освіти  

Нещодавно у стінах Головного управління ДПС у Полтавській області відбулась зустріч фахівців податкової служби Полтавщини із викладацьким складом та здобувачами фахової передвищої освіти Полтавського фахового кооперативного коледжу спеціальностей «Облік та оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час екскурсії зі студентами очільник служби управління персоналом Головного управління ДПС у Полтавській області Володимир Литвиненко презентував інформацію щодо історії, традицій, цілей, завдань, місії і цінностей Державної податкової служби України, надав вичерпну інформацію випускникам щодо кваліфікаційних вимог та умов роботи у податковій службі. Зосередив увагу присутніх на тому, що податківці Полтавщини працюють під гаслом «Будуємо державу, за яку варто боротися!».

Головний державний інспектор управління персоналу Головного управління ДПС у Полтавській області Юлія Старченко розповіла майбутнім фахівцям про важливість вивчення англійської мови, оскільки виклики сьогодення ставлять перед податківцями задачу вивчення англійської мови.

Начальник відділу інформаційної взаємодії Ганна Третьякова надала роз’яснення студентам щодо реалізації права на податкову знижку на навчання, наголосивши на обов’язкових умовах та документах, необхідних для цього. 

Учасники обговорили подальші кроки взаємодії щодо проходження навчальної практики «Вступ до фаху». Фахівці податкової служби Полтавщини завжди відкрита до спілкування із молоддю.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь