Філософсько-педагогічна спадщина Григорія Сковороди

Дата: 16.06.2023 16:20

15 червня 2023 року в селищі Чорнухи, на батьківщині видатного українського філософа відбулося спільне засідання Президії НАПН України, вченої ради Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Президії Товариства «Знання» України, присвяченого 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди «Філософсько-педагогічна спадщина Григорія Сковороди».

Учасники заходу відвідали Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди та поклали квіти до погруддя видатного філософа.

На засіданні виступили президент НАПН України Василь Кремень, селищний голова Олександр Василенко. У роботі засідання взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Семегал, директор публічної бібліотеки ім. Г.С. Сковороди Микола Булда, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини Віталій Кусков, директор Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди Микола Соляник, директор Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди Микола Івашина, педагогічні працівники закладів освіти Чорнухинської селищної ради.

Присутні заслухали доповіді членів НАПН України, а також їх обговорення. За результатами засідання ухвалено відповідну постанову.