Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 16.06.2023 09:18
Кількість переглядів: 131

Фото без опису

До місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 13,5 млн грн від ліцензування у сфері підакцизної групи товарів

За повідомленням Головного управління ДПС у Полтавській області, у січні – травні 2023 року зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів надійшло 13,5 млн грн, що становить 141,9 відсотка від показника доходів, тобто до бюджету забезпечено додаткові надходження на суму 4,0 млн гривень.

Надходження зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання становлять 2,2 млн грн, при показнику доходів   1,0 млн гривень. За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області, фактичні надходження зі сплати за ліцензії  на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів із початку 2023 року збільшились на 2,5 млн гривень. Надходження зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання зросли на 0,7 млн гривень.

Протягом січня – травня 2023 року фахівцями податкової служби Полтавщини оформлено 2970 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією. Зокрема, суб’єкти господарювання отримали 1737 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та 1233 ліцензії на право торгівлі тютюновими виробами.

Податкова служба Полтавщини висловлює подяку суб'єктам господарювання, які працюють легально та забезпечують нашу область бюджетними надходженнями.

Повідомляємо, що з умовами отримання ліцензій та переліком необхідних документів можна ознайомитись на субсайті Головного управління ДПС у Полтавській області за посиланням: https://poltava.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/ .

Головне управління ДПС у Полтавській області

Платники податків можуть отримувати інформацію з публічних електронних реєстрів

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що Державна податкова служба забезпечила можливість платникам податків отримувати інформацію з публічних електронних реєстрів: 

Реєстру неприбуткових установ та організацій; 

Реєстру платників єдиного податку; 

Реєстру страхувальників; 

Реєстру платників ПДВ. 

На період дії воєнного стану доступ до публічних електронних реєстрів здійснюється після проходження електронної ідентифікації з допомогою КЕП будь-якого надавача електронних послуг. 

Для отримання інформації з відповідних реєстрів звертайтеся за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/registers .

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь