Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 15.06.2023 09:23
Кількість переглядів: 140

Від платників податків Полтавщини надійшло майже 120 млн грн акцизного податку до бюджетів усіх рівнів

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють що, за січень-травень 2023 року платники Полтавщини сплатили до державного бюджету 24,0 млн гривень акцизного податку, перевиконавши показники доходів на 19,3 млн гривень. Надходження до державного бюджету зросли у порівнянні із минулорічними показниками на 10,4 млн гривень.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова повідомила, що з початку 2023 року до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 95,2 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Виконання доведеного показника доходів забезпечено на рівні 117,6 відсотка, що у гривневому еквіваленті становить 14,3 млн гривень, які додатково надійшли до скарбниць територіальних громад.

За вказаний період було здійснено низку фактичних та камеральних перевірок. За результатами 53 фактичних перевірок, проведених з питань дотримання суб’єктами господарської діяльності норм і вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, застосовано штрафних (фінансових) санкцій на суму 5,4 млн гривень.

Дякуємо платникам Полтавщини за відповідальність, своєчасну та повну сплату податків і зборів, не дивлячись на складні умови воєнного стану.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Лист до контролюючого органу можна направити через Електронний кабінет

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що для надсилання листів (запитів, звернень тощо) в електронному вигляді  до контролюючого органу платник може скористатися меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету (cabinet.tax.gov.ua), а також зробити такі кроки:

крок 1 - увійти до приватної частини Електронного кабінету;

крок 2 - у меню «Листування з ДПС» обрати регіон, район;

крок 3 - обрати тип, тематику;

крок 4 - зазначити короткий зміст, прикріпити  файл (формат pdf до 5 МБ), зберегти;

крок 5 -  підписати, відправити.

Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в контролюючому органі можна переглянути у режимі «Вхідні/Вихідні документи».

Презентаційні матеріали щодо надсилання листів в електронному вигляді до органу ДПС в Електронному кабінеті можна переглянути за посиланням https://tax.gov.ua/data/files/303899.pdf .

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь