Соціальна програма «Соціальна картка «Волонтерська»

Дата: 13.06.2023 08:01

За ініціативи Громадської організації «Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України» готується до старту Соціальна програма «Соціальна картка «Волонтерська».

Соціальна програма «Соціальна картка «Волонтерська» - це персоніфікована цифрова (віртуальна) банківська картка лояльності у смартфоні, призначена для підтримки волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та біженців.

За допомогою відповідного програмно – технологічного забезпечення вищезазначеного проєкту дозволить кожному власнику отримувати пільги та переваги, а саме: гарантований подарунок на день народження; цілодобова всеукраїнська юридична консультація; соціальна, психологічна, адвокатська,правова безкоштовна допомога та захист учасникам та їх сім’ям; отримувати допомогу, підтримку та лояльність соціально відповідального бізнесу; знижки на різні товари та послуги партнерів соціальної програми за спеціальною ціною; безкоштовні або пільгові квитки на відвідування культурних заходів, освітніх, оздоровчих та розважальних програм для учасників та членів їх родин; індивідуальні пропозиції; свіжу інформацію про акції; особливі знижки; персональні бонуси та кеш бек; отримання соціальних виплат і матеріальної допомоги без комісій та багато інших можливостей карти, які збільшуватимуться щодня.

Передзамовити картку можна на сайті громадської організації «Міжнародна асоціація волонтерів та біженців України»: