Платники Полтавщини забезпечили надходження до державного бюджету у сумі понад 14 млрд грн

Дата: 09.06.2023 10:19

Протягом січня-травня 2023 року від суб’єктів господарювання Полтавської області до державного бюджету мобілізовано платежів у сумі 14 млрд 265,0 млн гривень.

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алли Рябкової, за п’ять місяців поточного року зібрано платежів до загального фонду державного бюджету – 14 млрд 238,8 млн грн та до спеціального фонду державного бюджету – 26,2 млн гривень.

Звертаємо увагу, що для отримання інформації щодо сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки) платник може скористатися меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету (cabinet.tax.gov.ua).
Дякуємо відповідальним платникам Полтавщини за сумлінне наповнення бюджету та повну і своєчасну сплату податків та зборів.