Фінансова допомога малим та середнім фермерським підприємствам для подолання наслідків війни у сільському господарстві

Дата: 30.05.2023 16:39

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочала Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе зменшити негативні наслідки війни для фермерських підприємств та вплине на розвиток сільського господарства.

Програма спрямована на фермерські підприємства, які прагнуть подолати наслідки війни, збільшити обсяги виробництва харчових продуктів та підвищити власну конкурентоспроможність шляхом співінвестування в перероблювання, виробництво з доданою вартістю, зберігання, надання різних сільськогосподарських послуг тощо.

Взяти участь у  програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні фермерські підприємства, які знаходяться у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності) та залучають (або планують залучити) сільські домогосподарства або дрібних фермерів до своєї бізнес-моделі.

Середній розмір фінансової допомоги складає 40000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Одержувач коштів має здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.

Умови участі в програмі:

- офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

- інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі.

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті https://uerp.mercycorps.org/

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертатися до фахівців Mercy Corps за телефонами:

+38 (067) 911 41 31 - Михайло

+38 (067) 184 57 65 - Віктор