Внесено зміни до Програми розвитку аграрного виробництва на території Чорнухинської селищної ради на 2021-2024 роки

Дата: 29.05.2023 14:41

Рішенням чотирнадцятої сесії восьмого скликання під час дії воєнного стану Чорнухинської селищної ради від 20.04.2023 року №784 внесено зміни до Програми розвитку аграрного виробництва  на території Чорнухинської селищної ради на 2021 – 2024 роки та до Порядку використання коштів місцевого бюджету на виконання заходів Програми.

З метою збереження та підтримки тваринництва на території громади Програму доповнено заходом  «Часткова компенсація втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз».  Даний захід передбачає компенсацію втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, юридичним особам – суб’єктам малого підприємництва, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам (без набуття статусу юридичної особи, які організовуються на основі діяльності фізичної особи-підприємця), особистим селянським господарствам у розмірі 3,0 тис.грн. за кожну хвору тварину, здану на забій, на яку зменшене основне стадо на 1 жовтня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 жовтня минулого року.

Завантажити Програму розвитку аграрного виробництва  на території Чорнухинської селищної ради на 2021 – 2024 роки

Звантажити Порядок використання коштів місцевого бюджету на виконання заходів Програми