Увага! Обробка полів

Дата: 29.05.2023 10:24

За інформацією ТОВ «Харківецьке»

На території навколо  населених пунктів  с.Сухоносівка, с.Піски-Удайські, с. Галяве, с. Бондарі, с. Ковалі, с.Білоусівка, с.Мокіївка, с.Осняг з  31.05.по 06.06.2023 року ТОВ «Чорнухинський край»  продовжуватиме проводити обробку посівів сої  із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

Для обробки полів використовуватимуться препарати: Флейм (хімічний клас препарату:3), гербіцид Гармонік (хімічний клас препарату:3), інсектицид Каратель, гербіцид Сойгард Голд

Виходити на територію оброблених ділянок,проводити роботи на суміжних ділянках,випасати худобу,птицю,користуватися сінокосом дозволяється не раніше як через 3-5 днів після обробки

Відповідальні особи за обробку Заліський Сергій Миколайович, тел.0980798062; Рябко Богдан Михайлович, тел.05062598095; Коломієць Борис Іванович, тел.0990536679.