У Гільцях відкрили нове приміщення ФАПу
24 травня 2023 року відбулася важлива подія не лише для мешканців с. Гільці, а й для всієї громади, у центрі села було відкрито нове приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. З відкриттям оновленого ФАПу жителів села привітав селищний голова Олександр Василенко, який висловив вдячність за підтримку та розуміння сільських проблем директору СТОВ «Перемога», депутату Лубенської районної ради Павлу Трейтяку, завдяки якому був проведений капітальний ремонт приміщення (близько 600 тис.грн.). Облаштування закладу проведено за рахунок коштів селищної ради (100 тис.грн.).
Від нині у ФАПі створені належні умови для його роботи (сучасний ремонт, нові меблі, кваліфіковані фельдшера). Тепер жителі села мають змогу отримувати комфортні та якісні послуги первинної медичної допомоги.