Затверджено місцеву програму розвитку підприємництва Чорнухинської територіальної громади на 2023 – 2024 роки

Дата: 11.05.2023 11:09

Рішенням чотирнадцятої сесії восьмого скликання під час дії воєнного стану №785 від 20.04.2023 затверджено місцеву програму розвитку підприємництва Чорнухинської територіальної громади на 2023 – 2024 роки.

Головною метою Програми є підтримка та розвиток місцевого підприємництва шляхом посилення мотивації та фінансової підтримки підприємницьких ініціатив місцевого населення та внутрішньо переміщених осіб, направлених на реалізацію економічного потенціалу Чорнухинської громади в пріоритетних напрямках.

Завдання програми – посилення інформаційно-консультативної підтримки суб’єктів підприємництва та громадян, а також надання фінансово-ресурсної підтримки для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць у пріоритетних для розвитку громади напрямках.

Завантажити Програму розвитку підприємництва Чорнухинської територіальної громади на 2023 – 2024 роки