Закупівля робіт: капітальний ремонт частини підвального приміщення (укриття) Кізлівського ліцею імені В.П. Лугового Чорнухинської селищної ради Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, с.Кізлівка, провулок Шкільний,2

Дата: 18.05.2023 16:56

Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (Замовник)

На виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Розміру бюджетного призначення

капітальний ремонт частини підвального приміщення (укриття) Кізлівського ліцею імені В.П. Лугового Чорнухинської селищної ради Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, с.Кізлівка, провулок Шкільний, 2 (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

Згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація

Відкриті торги (з особливостями)

UA-2023-05-17-015156-a

2`390`738.00 грн. (два мільйони триста девяносто тисяч сімсот тридцять вісім гривень 00 копійок) з ПДВ.

Визначаються у тендерній документації згідно вимог будівельних норм та правил та виходячи з інформації, наведеної у проектно-кошторисній документації, яка визначає конкретні архітектурні, конструктивні, технічні і технологічні рішення щодо виконання робіт, у тому числі обсяги робіт, відомість ресурсів, зокрема у Локальних кошторисах на будівельні роботи і на придбання устаткування, меблів та інвентарю, Підсумковій відомості ресурсів, Відомості обсягів робіт.

Розрахунок очікуваної вартості здійснений виходячи з проектно-кошторисної документації з врахуванням Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021  № 281.

Кошторисна вартість об’єкта будівництва складається з будівельних робіт, вартості устаткування, меблів інвентарю та інших витрат.

Затверджено кошторисом на 2023 рік -

2`390`738.00 грн. – кошти Державного бюджету України