Енергія для відбудови України

Дата: 17.05.2023 17:00

Олександр Василенко разом з делегацією голів громад з різних областей України взяв участь у 15-му Балтійському бізнес-форумі «Енергія для відбудови України», який відбувся у польському місті Свіноуйсьце.

В рамках форуму обговорювались питання відбудови України, а також питання безпеки.

Тема відбудови України є дуже актуальною для польських підприємців. На сьогоднішній день дуже багато польських фірм виразили бажання допомогти Україні у важкому процесі відновлення.

Конференція тривала з 15 по 17 травня. Кожного дня розглядалися різні питання, що стосуються України. Під час трьохденної конференції обговорені такі питання:

- Як відбудовувати Україну з підтримкою Європейського Союзу та міжнародного суспільства.

- Банки та страхові компанії у воєнний час.

- Енергетика як ціль для атаки. Досвід і висновки з української оборони світла та тепла.

- Енергетична безпека.

- План локальної відбудови – як проєктувати та фінансувати зміни та інші.

Під час конференції виступили такі відомі польські та українські особистості як, Александр Кваснєвський (президент Польщі у 1995-2005 роках), генерал Мечислав Бєнєк, посол України в Польщі Василь Зварич, колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та багато інших.

Організаторами заходу є Польсько-українська господарча палата (PUIG), Міжнародна асоціація «Європа-Північний Схід» (ENEIA), а також співорганізатори: Мерія міста Свіноуйсьце та Західна Померанія.

Вдячні міжнародним партнерам, бо відбудова країни лише починається.

Слава кожному нашому воїну! Слава кожному, хто допомагає!

Слава Україні!