Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 09.05.2023 08:36
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

Зручний сервіс у смартфоні «InfoTAX» - нові розширені можливості спілкування з платниками податків

Електронний сервіс “InfoTAX” – це продовження курсу ДПС України на вдосконалення дистанційного спілкування з платниками податків, забезпечення оперативності, швидкості та зручності отримання податкової інформації.

Сервіс “InfoTAX” надає можливість зареєстрованим користувачам через месенджери Telegram та Viber отримувати актуальну інформацію про себе: стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, необхідність подання звітності та сплати податків.

Для підключення чат-бота «InfoTAX» необхідно знайти його у відповідному месенджері (Telegram/Viber),  перейти за посиланням до Електронного кабінету для  ідентифікації та завершення налаштування.

На даний час чат-бот «InfoTAX» надає майже 20 видів послуг. Для їх отримання необхідно скористатись меню.

Наприклад, вкладка меню “Особовий рахунок” надає можливість переглянути дані стану розрахунків з бюджетом, інформацію про залишок несплаченої пені, борг, переплату та зобов’язання.

У вкладці меню “Інфо” розміщено податковий календар, дані про отримані квитанції.

 Вкладка меню “Облікові дані” надає можливість переглянути реєстраційні дані, інформацію про об’єкти та рахунки платника податків.

У вкладці меню “Накладні” відображається інформація про отримані та видані податкові накладні/розрахунки коригування, критерії ризиковості, дані позитивної податкової історії.

Даний сервіс передбачає можливість попереднього заповнення звітності для платників єдиного податку, перехід до сплати податків у “два кліки”, оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Отже, скориставшись послугами електронних сервісів ДПС України, платники податків мають можливість вести документообіг, сплачувати податки онлайн, отримувати актуальну інформацію, не відвідуючи Центри обслуговування платників, уникаючи черг, тобто економити свій  час.

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

Податківцями Полтавщини донараховано податкових зобов’язань на понад 11 млн гривень

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова повідомляє представникам ЗМІ, що за січень – квітень 2023 року фахівцями управління податкового аудиту здійснено 666 перевірок суб’єктів господарювання, з яких 471 фактична.

У січні – квітні поточного року за результатами роботи підрозділів управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області до державного бюджету донараховано – 11,2 млн грн податкових зобов'язань, із яких   до бюджету вже надійшло 3,9 млн гривень. Узгоджено грошових зобов’язань за актами перевірок – 9,7 млн гривень.

За результатами контрольно-перевірочних заходів зменшено суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету на 234,8 млн грн, та від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 1,3 млн грн, тим самим упереджено несплату податку на прибуток на суму 225,5 тисяч гривень.

У ході проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 3,52 млн гривень. За результатами перевірок, згідно з якими наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 2,16 млн гривень.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь