Дата: 20.04.2023 13:50

Відповідно до Узгодженого рішення Чорнухинської селищної ради та Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) надання адміністративної послуги з обміну посвідчень водія стало можливим через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

Завдяки налагодженій співпраці з територіальним сервісним центром № 5345 РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) адміністратором відділу «ЦНАП» вперше прийнято дві заяви на надання вищезазначеної послуги. 20.04.2023 року начальником ТСЦ № 5345 Танчиком Анатолієм Миколайовичем разом із начальником відділу «ЦНАП» Савченко Іриною Іванівною вручено посвідчення водія громадянам нашої громади.

Доступність і зручність надання даної адміністративної послуги стає ближчою до населення Чорнухинської територіальної громади. Тому жителям громади не доводиться витрачати свій час та кошти на поїздку до найближчого територіального сервісного центру МВС, щоб отримати послугу сервісного центру.