Дата: 19.04.2023 09:35

12.04.2023 року розпорядженням голови Чорнухинської селищної ради №02-08/65 було створено Координаційну раду з питань внутрішньо переміщених осіб.

Метою діяльності Координаційної ради є сприяння у вирішенні питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб Чорнухинської селищної ради.

Координаційна рада створена для налагодження співпраці Чорнухинської селищної ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів селищної ради з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями, громадськими об'єднаннями, з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Основними завданнями Координаційної ради є налагодження двосторонньої взаємодії між місцевою владою та спільнотою внутрішньо переміщених осіб на території громади.

Завантажити розпорядження голови Чорнухинської селищної ради від 12.04.2023 року №02-08/65 "Про створення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Чорнухинській селищній раді"